KURUMSAL

 

Galaxy Vize Başvuru Merkezi

 

Galaxy Vize olarak yurt dışı vize işlerinizi, pasaport işlemlerinizi en kolay ve güvenilir şekilde uzman personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan vizeyi uygun maliyetle sunuyoruz.

 

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve size söylediğimiz zamanda işlemlere başlıyor, çalışmamız için gerekli belgeleri alarak işlemleri hemen başlatarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz.

 

Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz. Başarı, yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. 


MİSYON

Rekabetçi, güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde kalite-fiyat oranını sağlayarak müşterilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

MİSYON
VİZYON
VİZYON

Yenilikçi, kaliteli ve güvenilir bir firması olmak ve müşterilerin kendini iyi hissedeceği hızlı bir şekilde işlemlerini yaptırarak beğenilen ve güvenilen bir firma olmak.